990,92 ₴
961,19 ₴
Показати оптові ціни
-3%Коліно 90 градусів дымоходное утеплене нержавійка в кожусі з полімеру.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 430 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Вентиляційні системи, Генераторні установки, Котли, Печі, Каміни |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |