від 8 740 ₴
від 8 303 ₴
Показати оптові ціни
-5%




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Вид обладнання | Зварна мийна ванна |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал каркаса обладнання | Нержавіюча сталь |
| Регульовані ніжки | Так |
| Пристінний борт | Так |
| Отвір під змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 1000 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна висота | 850 мм |