від 10 120 ₴
від 9 108 ₴
Показати оптові ціни
-10%| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Вид обладнання | Зварна мийна ванна |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса обладнання | Нержавіюча сталь |
| Пристінний борт | Так |
| Отвір під змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 1400 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна висота | 850 мм |