від 11 286 ₴
Показати оптові ціни
Тепловий стіл, призначений для підігріву посуду. Виконаний з нержавіючої сталі з розсувними дверима.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Тепловий стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів | 2 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип двері | Суцільнометалева |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Автоматичне підтримання температури |