від 9 200 ₴
Показати оптові ціни
Купіть професійну електричну блинницу від українських виробників на нашому сайті і назавжди забудьте про ремонт і дефіцитних запасних частинах.
Багато задають собі питання який млинцевий апарат купити для ресторану чи кафе, побутовий чи професійний і яка між ними різниця?
Побутові прилади не розраховані на щоденне безперервне 8 годинне використання. У них дуже малий запас міцності.

У конструкцію професійних млинцевих апаратів закладена можливість безперервної роботи 1-2 зміни. У них мінімальна продуктивність від 200 млинців в зміну.
Принцип роботи у всіх однаковий. На розігріту робочу площину наливають тісто для млинців, розрівнюють лопаткою і через хвилину готовий млинець.
Що краще чавун або нержавіюча сталь?
По технічних властивостях нержавійка краще. Якщо поверхня буде з подряпана її можна легко відполірувати. Нержавійка легко миється і чиститься побутовими засобами по догляду за побутовими приладами.
Зате чавун довше зберігає тепло. Але це не надто велика перевага оскільки скрізь встановлений терморегулятор з плавним регулюванням температури.
На що треба звернути увагу при покупці в першу чергу?
Споживана потужність це головний показник. Переконайтеся, що ваша електрична мережа витримає додаткове навантаження від додаткового теплового обладнання мінімум 2 кВт.
Замовте електричну блинницу однопостовую в нашому інтернет-магазині. У неї відмінні технічні характеристики:
конструкція корпусу з нержавіючої сталі;
потужність 2,5 кВт, підійде для побутових мереж;
матеріал робочої поверхні нержавіюча сталь;
є терморегулятор температури;
Якщо плануєте відкрити млинцеву, то ця млинниця найбільш підходящий варіант. Її ціна лише 3490 грн.
Наш інтернет-магазин доставить товар по всій Україні національними перевізниками: Нова Пошта, Інтайм, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал робочої поверхні | Сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Автоматичне підтримання температури |
| Продуктивність | 120 шт./год |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 350 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 500 |
| Основні | |
| Сфера использования | Торгові магазини |